WINTER SLALOM CUP - 4. ZÁVOD - 25. 02. 2023 - HODONÍN

Závěrečné informace | Násedlovice 2022

Je tu jeden z vrcholů sezóny, autoslalom do vrchu v Násedlovicích! V tomto textu se dozvíš veškeré užitečné informace.

Páteční program
Víkendový harmonogram začíná již v pátek od 18:00, kdy se zavírá silnice a otevírá depo pro závodní vozy. Od 19:30 do 20:30 následuje úvodní registrace. Pokud dorazíš již v pátek, určitě doporučujeme rovnou absolvovat tuto registraci. Značně ti to ušetří sobotní administrativu a čas. Z důvodu velkého počtu jezdců se dá totiž v sobotu ráno čekat dlouhá fronta a časový tlak. Pokud dorazíš až v sobotu nebo v neděli, tak buď na místě včas ráno, ať v poklidu stihneš registraci i prohlídku tratě, ty tentokrát začínají dříve než obvykle.

Technické kontroly
TK do ČSautoslalomu budou probíhat během startu do tréninku a namátkově během všech dalších jízd. Stejně jako na minulých závodech budou navíc i podrobnější TK několika vybraných aut. Kontrolováno bude jak dodržování technických předpisů, tak i bezpečnostní úroveň vozidla a jezdeckého vybavení. Pro tento případ si nezapomeň velký technický průkaz (samozřejmě pokud máš auto s TP). TK pro MČR budou probíhat v uvedeném čase v depu.

Příjezd, depo a občerstvení
Jak již bylo zmíněno, příjezd do depa je možný od pátku 18:00. V pátek i o víkendu je otevřený příjezd pouze „zespodu“ od Násedlovic. Přespání v depu je možné z pátku na sobotu a samozřejmě i ze soboty na neděli. Elektřina v depu není, takže si ji případně vyreš generátorem. Občerstvení bude zajišťovat foodtruck „Bolfíkovy dobroty“, který bude fungovat od soboty 07:30 přibližně do 22:00 (dle zájmu) a v neděli od 07:30 do vyhlášení závodu. Ve stánku se dá platit pouze hotově v Kč a EUR, kartou nikoli. Mobilní WC budou k dispozici již od pátku uprostřed depa.

Svozové skupiny
Startovat se bude na základě svozových skupin. Vzhledem k vysokému počtu jezdců se pojede na tři svozové skupiny. Jejich složení se dozvíš na rozpravě a také v „briefing“ dokumentu, který obdržíš při registraci.

Bezpečnostní ustanovení
Spolujezdci jsou zakázaní během všech jízd (výjimka pro juniory). Během všech jízd je mimo helmu povinný také dlouhý rukáv a nohavice.

Livetiming, fotky, video a komentátor
Online výsledky a veškerá výsledková dokumentace bude dostupná na webu csautoslalom.cz v sekci aktuality (konkrétní odkaz bude na nástěnce a také ve FB události). Aktuální dění budeme zveřejňovat na Instagramu a na Facebooku (nezapomeň označovat @csautoslalom). Oficiální fotogalerii má na starosti zvfoto_photography, který připraví kvanta fotek z obou závodů. No a v neposlední řadě celým víkendem nebude provázet nikdo jiný než oficiální komentátor seriálu Pavel Paseka.

Pokud se nakonec nemůžeš zúčastnit, tak nám prosím předem a včas napiš, abys uvolnil místo dalším jezdcům. Za neomluvenou neúčast se udělují trestné body a dokonce až případný ban ze šampionátu.

CS AUTOSLALOMMOTOKÁRY HODONÍN