Skip to main content

Již tento víkend se pod naší taktovkou uskuteční historicky první ročník Mistrovství Evropy v Autoslalomu, které spojí nejlepší autoslalomové jezdce z 10 evropských zemí.

Už několik let si ověřujeme, že slovenská a česká autoslalomová komunita má neskutečnou kvalitu a nyní bude první možnost to také dokázat mezi evropskou špičkou.
A jaká jiná lokalita může odstartovat tento unikátní projekt, než léty ověřený a oblíbený Slovakia Ring. V areálu Driving Academy budou připravené dvě rozdílné varianty tratě, které nabídnou kombinaci rychlých i technických sekcí. Depo bude plně vybaveno se zajištěným občerstvením i doprovodným programem. Těšit se můžete na simulátor a další dodatečné soutěže.
Co se týče samotného závodění, tak o víkendu se odjede celkem 10 jízd ve speciálním bodovaném formátu, který zajistí maximální spravedlnost ve všech 11 soutěžních třídách.
Pokud bys měl ještě zájem se EASC 2023 zúčastnit, tak mrkni na web europeanautoslalom.com. Je tam ještě pár volných míst a letos je ideální příležitost, kdy EASC zažít. Příští roky totiž budeme směřovat do zahraničí.
Pokud třeba váháš, tak ti možná pomůže, že všichni jezdci mimojiné obdrží ke startovnému také oficiální tričko EASC 2023!
Pojďme spolu odstartovat tento jedinečný projekt a posunout autoslalom na další úroveň.

Leave a Reply